RAJDYTMTM Nowa RudaTM Nowa Ruda 2021

Organizatorzy Tarmac Masters idą do przodu! Trwają przygotowania przed sezonem 2021

Organizatorzy Tarmac Masters idą do przodu! Trwają przygotowania przed sezonem 2021

Organizatorzy Tarmac Masters nie próżnują jeśli chodzi o przygotowania do sezonu 2021! Właśnie poinformowali, że w aplikacji mobilnej pojawią się nowości!

Facebook Tarmac Masters

„Przez następne kilka dni dostęp do profili przez nasz system zgłoszeń będzie niemożliwy.

Kończymy prace nad drugą wersją systemu, która pozwoli łączyć profile w team. Dzięki temu będziecie mogli zarządzać zgłoszeniem wg własnych ustawień.

Wielki update czeka także aplikację, która będzie w pełni kompatybilna z systemem. Zgłaszanie czasu Oa, BK, czy też miejsca serwisowego nie będzie wymagało logowania się przez www, wszystko zrobicie w aplikacji.
Wgląd do rajdu będzie możliwy jeszcze przed zapisaniem. Dostępny będzie cały kalendarz sezonu. Wysyłanie wniosków będzie także możliwe wprost z aplikacji. Punktację, oraz wyniki rajdu oraz splity będą zawsze pod ręką 🙂

Totalną nowością będzie możliwość zakładania kont przez Media, Sędziów a także kibiców, którzy będą mieć możliwość śledzenia swoich ulubionych zawodników.

A już za dwa tygodnie 1 marca otwieramy listę zgłoszeń pierwszej rundy Marten Tarmac Masters 2021. Do startu dopuścimy maksymalnie 120 załóg.”

Oprócz nowości w mobilnej aplikacji, organizatorzy dostali zgodę na organizację pierwszej rundy cyklu, która ma się odbyć na początku kwietnia. Sezon MARTEN Tarmac Masters 2021 składa się z pięciu rajdów. Trzymamy kciuki za organizatorów żeby pandemia COVID-19 i obostrzenia związane z nią nie popsuły planów organizatorów tego wyjątkowego cyklu!

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *