RAJDYWRC

Ogier i Ingrassia po groźnie wyglądającym wypadku na testach!

Ogier i Ingrassia po groźnie wyglądającym wypadku na testach!

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia mieli dziś poważnie wyglądający wypadek na testach przed Rajdem Monte-Carlo 2021. Obecni Rajdowi Mistrzowie Świata zostali przewiezieni do szpitala po sytuacji, kiedy ich Yaris WRC wypadł z drogi. Następnie zostali zwolnieni po badaniu lekarskim. Ogier wcześniej już zaliczył dzień testowy. Sytuacja wydarzyła się w regionie Saint André de Rosans, na granicy Haute-Alpes / Drôme na wschód od Gap.

Członek Toyota Gazoo Racing dla DirtFish

„Obaj członkowie załogi czują się w porządku. Zostali sprawdzeni i teraz wracają do bazy zespołu. Wyszli z samochodu bez żadnych problemów. Nie sądzę, żeby Sebastien naprawdę chciał jechać do szpitala. Wydawał się czuć w porządku i patrzył na samochód, żeby zrozumieć, co się stało.”

 

Jeden naoczny świadek relacjonował: „Seb po prostu zjechał z drogi. To była szybka podróż prosto do drzewa. Samochód kilka razy się toczył, był to duży, duży wypadek.” Ogier traci większość swojego drugiego dnia jazdy, ale wypadek nie wpłynie na innych kierowców Toyoty, którzy ukończyli testy. Elfyn Evans prowadził w zeszły weekend, podczas gdy Kalle Rovanperä był w samochodzie w poniedziałek, a Ogier wczoraj. Takamoto Katsuta ukończył swój test w zeszłym miesiącu. Ogier w przyszłym tygodniu startuje w Rajdzie Monte Carlo w pogoni za rekordowym, ósmym zwycięstwem.


Sebastien Ogier na Rallypl – KLIK!
Toyota Gazoo Racing WRC – KLIK!

Profil kierowcy:
Sebastien Ogier

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *