RAJDYWRC

Niemcy opublikowali harmonogram

Organizatorzy Rajdu Niemiec 2018, opublikowali harmonogram dziewiątej tegorocznej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

Kierowcy WRC zmierzą się z 18 odcinkami specjalnymi. 18 sierpnia w czwartkowy poranek o godz 8:00 zostanie rozegrany odcinek testowy. Wieczorem odbędzie się nowy odcinek specjalny superoes St. Wendel o długości 2km. Piątek to trzy próby przejeżdzane dwukrotnie. Pętle utworzą odcinki Stein und Wein, Mittelmossel oraz Wadern-Welskirchen. Na sobote organizatorzy zaplanowali cztery oesy przejeźdzane dwukrotnie Arena Panzerplatte, Panzerplatte, Freisen-Westrich oraz Romerstraße. W finałowym dniu zmagań zawodnicy będą mieli do pokonania trzy próby. Dwukrotnie przejadą oes Grafschaft oraz kończący zmagania Power Stage Bosenberg.

Tagi

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.

Podobne

Close