HRSMPPRASOWERajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2019RAJDYRSMP

Na mecie mimo awarii

Na mecie mimo awarii

Robert Luty liczył, że podczas Rajdu Nadwiślańskiego uda mu się zakończyć pechową passę, ale jego Subaru Legacy znów było kapryśne. Niedługo po rozpoczęciu pierwszej pętli w samochodzie Roberta doszło do awarii półosi, ale załoga zdecydowała się dojechać do mety.

Podczas otwierającego sezon Rajdu Świdnickiego-Krause załoga Subaru musiała zmagać się z awarią półosi i niestety usterka powróciła już na samym początku drugiej tegorocznej rundy Motul HRSMP. Załoga zdołała zameldować się na ceremonii mety w Puławach, to jednak ponownie z nadziejami, że to już ostatnie problemy z samochodem.

– Na trzecim kilometrze rajdu ukręciła się półoś i toczyliśmy się przez całą pętlę. Na serwisie udało się ją wymienić, ale niestety nie była to jedyna awaria. Najpewniej na szutrowej partii coś stało się z tylnym mostem, który działał tylko połowicznie. Do wyboru było zakończyć rajd lub pojechać z awarią, więc stwierdziłem, że lepiej być na mecie. Czasy notowaliśmy lepsze, ale dalekie od maksimum możliwości, poza tym chodziło o ukończenie rajdu i skorzystaniu na ewentualnych problemach konkurencji. Nasi rywale jednak nie popełnili błędów, więc niewiele zyskaliśmy. Teraz będziemy naprawiać samochód i mam nadzieję, że to koniec usterek –stwierdził Robert.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Close
Close