Rajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2021RAJDYRSMP

Motywacja słowem klucz dla braci Szejów

Motywacja słowem klucz dla braci Szejów

W miniony weekend odbył się 8. Rajd Nadwiślański. Impreza stanowiła 3. rundę ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na starcie pojawiły się 54 załogi, w tym reprezentujący barwy Hyundai Poland Racing duet Jarosław Szeja oraz Marcin Szeja. Bracia z Ustronia mieli do dyspozycji Hyundaia i20 R5 ze stajni Kowax 2Brally.

Organizator przygotował dla zawodników osiem odcinków specjalnych o długości 119 kilometrów. Rywalizacja rozpoczęła się od odcinka testowego, gdzie Szejowie zajęli bardzo dobre 6. miejsce, ustępując zwycięzcom o zaledwie 2,9 s. Na OS1 Zakrzów 1 załoga Hyundai Poland Racing uplasowała się na 7. miejscu, w bezpośrednim otoczeniu trzech innych bardzo szybkich załóg.

Sytuacja ta napawała optymizmem, bowiem sam Jarosław Szeja mówił, że te kilometry miały być bezpieczną rozgrzewką. Niestety już na OS2 Józefów nad Wisłą 1 Szejowie zakończyli rywalizację w rajdzie. Z dalszej jazdy wykluczyła ich awaria, której przed startem rajdu nikt nie mógł przewidzieć.

Patronite

Teraz duet z Ustronia myśli już o Rajdzie Rzeszowskim. Słowo klucz to motywacja. Team kładzie nacisk na dobre przygotowanie i testy. Tutaj zespół Hyundai Poland Racing przygotował prawdziwą sensację, bombę dla kibiców oraz partnerów. Co to oznacza? O tym zespół poinformuje wkrótce…

Jarosław Szeja

– To na pewno nie był weekend, o jakim marzyliśmy. Czuję, że mieliśmy w okolicach Puław coś do pokazania, ale niestety taki jest sport. Nikt nie mógł tego przewidzieć. Szkoda, bo Hyundai na asfalcie prowadził się naprawdę dobrze. Nie myślimy o tym – teraz pora na jak najlepsze przygotowania do Rajdu Rzeszowskiego. Mamy stamtąd miłe wspomnienia. Jesteśmy zmotywowani i pełni nadziei. Przygotowaliśmy nawet dla naszych kibiców oraz partnerów wyjątkową niespodziankę, ale o niej powiemy wam trochę później. Koniecznie śledźcie nasze kanały w mediach społecznościowych, bo obiecujemy, że to będzie prawdziwa petarda!

Partnerami załogi są: GK Forge, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Gastro Boss, Erdol Haus, Polsprzęt, Millers Oils Polska, Kowax, Gulf Race Fuels Distribution EU, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Silesia Business Hub, 2Brally i Hyundai Poland Racing.

Kalendarz ProfiAuto RSMP 2021:
5-7 sierpnia – 30. Rajd Rzeszowski
10-12 września – 5. Rajd Śląska
1-3 października – 49. Rajd Świdnicki-Krause
15-17 października – 46. Rally Kosice (Słowacja)

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *