ERCRajd PolskiRajd Polski 2021RAJDYRSMP

Mikołajki Arena – 77. Orlen Rajd Polski – Live

Mikołajki Arena – 77. Orlen Rajd Polski – Live

Zapraszamy na drugą część tekstowej relacji na żywo prosto z tras 77. Orlen Rajdu Polski. Tym razem po przejazdach odcinka testowego oraz kwalifikacyjnego blisko sto załóg mierzy się z oesem na torze w Mikołajkach.

Po przejeździe piętnastu załóg na czele stawki znajduje się Nikolay Gryzain.

Zaledwie jedna dziesiąta sekundy dzieli drugiego Craiga Breena oraz uzupełniającego na ten moment czołową trójkę Fabiana Kreima.

Wyśmienity rezultat wykręcił Tomasz Kasperczyk notując szósty czas ze stratą tylko trzech dziesiątych sekundy do piątego Andreasa Mikkelsena. Tuż za załogą zespołu Tiger Rally Team znajduje się Mikołaj Marczyk z Szymonem Gospodarczykiem.

Do mety z takim samym czasem dotarli Grzegorz Grzyb i Alexey Łukjaniuk. Natomiast za nimi uplasowali się także z identycznym rezultatem Norbert Herczig oraz Callum Devine.

Do pierwszej dziesiątki wbił się Kacper Wróblewski z Jakubem Wróblem (P9) natomiast na trzecim miejscu znalazł się Wojciech Chuchała z Sebastianem Rozwadowskim (+0.7s).

Z pierwszej dziesiątki wypadł Mikołaj Marczyk. W drugiej dziesiątce uplasowali się bracia Kotarba oraz Adrian Chwietczuk.

Z dobrej strony zaprezentował się Jarosław Kołtun, który wraz z Ireneuszem Pleskotem zajął szesnastą pozycję ze stratą tylko jednej dziesiątej sekundy do piętnastego Calluma Devina.

Na dalszych lokatach w trzeciej dziesiątce klasyfikacji generalnej uplasowali się m.in Marek Nowak i Adrian Chwietczuk.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *