AKTUALNOŚCI RSMPRAJDYRSMP

Miko Marczyk wkrótce ogłosi swoje plany na sezon 2019!

Mikołaj Marczyk za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformował, że już wkrótce poinformuje o swoim programie na sezon 2019!

„Przeglądając zdjęcia natrafiłem na takie. Muszę przyznać, że ważne dla naszej załogi. To właśnie w 2017 roku dzięki Panu Dyrektorowi Witoldowi Rogalskiemu rozpoczęliśmy współpracę z której wraz z Szymonem jesteśmy zadowoleni. Teraz jako załoga ŠKODA Polska Motorsport stawiamy czoła, nowym, coraz to większym wyzwaniom, a to zdjęcie zrobione w zeszłym roku pokazuje, że wsparcie Pana Dyrektora jak i całego jego zespołu cały czas mamy. My również trzymamy za nich kciuki!

Już niebawem ogłosimy Wam jak będzie wyglądał nasz sezon 2019! Ja już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam serdecznie,

MikoMarczyk”

Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego serwisu Mikołaj Marczyk ma w planach wystartowanie w kilku rundach Mistrzostw Europy oraz w pełnym cyklu RSMP.

Embed from Getty Images

W zeszłym sezonie Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wystartowali w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie wygrali dwa ostatnie szutrowe rajdy polskiego czempionatu. Załoga zespołu Skoda Polska Motorsport do ostatniego oesu biła się o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Ostatecznie załoga Marczyk i Gospodarczyk została wicemistrzami Polski.

Marczyk celuje w Mistrzostwa Europy!

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close