ERCRAJDY

Mikkelsen pojedzie pierwszy – Barum Czech Rally Zlin

Mikkelsen pojedzie pierwszy – Barum Czech Rally Zlin

 

Czołowa piętnastka odcinka kwalifikacyjnego wybrała pozycję startowe do pierwszego etapu zmagań w Barum Czech Rally Zlin. W aktualnej chwili trwa oficjalna ceremonia startu w centrum Zlina. Przed załogami nocny oes miejski, który otworzy rywalizację.

Z jedynką na trasę pojedzie triumfator z poranka, czyli Andreas Mikkelsen. W dalszej kolejności ustawią się Erik Cais i Jan Kopecky natomiast czwórkę postanowił wybrać Mikołaj Marczyk. Za nim na starcie do OS 1 zamelduje się Jari Huttunen. Drugą część dziesiątki stanowią Filip Mares, Simon Wagner, Yoaan Bonato, Tomas Kostka i Miroslav Jakes. Drugą ,,dychę” za załogą Samohyl Skoda Team otworzy Norbert Herczig. Dalej mamy Dominika Striteskiego, Calluma Devina oraz Adama Brezika. Piętnastkę na swoją Škodę Fabię Rally2 Evo naklei Petr Semerad.

Patronite

Po zmroku w blaskach ,,elektrowni” zobaczymy całą stawkę Mistrzostw Europy natomiast chwilę wcześniej do walki staną zawodnicy ze Star Rally Historic jak i Adac Opel E-Rally Cup.

Tymczasem odsyłamy Was na fanpage Rallypl gdzie możecie znaleźć rozmowę z Mikołajem Marczykiem tuż po wyborze numeru startowego.

Profil kierowcy:
Andreas Mikkelsen

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *