Rajd ŽemaitijaRajd Zemaitija 2021RAJDYRSMP

Łukasz Lewandowski wsiada do Opla Corsy Rally4!

Łukasz Lewandowski wsiada do Opla Corsy Rally4!

Łukasz Lewandowski podczas litewskiego Rally Zemaitaiji zadebiutuje za kierownicą Opla Corsy Rally4! Rally Zemaitaiji otworzy nowy sezon cyklu ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Na wirtualnej liście zgłoszeń widnieje Łukasz Lewandowski z Xavierem Panseri. Polsko – francuski duet wystartuje w niemieckiej konstrukcji w kategorii Rally4.

Debiut Opla Corsy Rally4 miał mieć miejsce już podczas 49. Rajdu Świdnickiego Krause, lecz z przyczyn wiadomych sowiogórski klasyk został przeniesiony na październikowy termin. W aktualnym sezonie Łukasza Lewandowskiego mogliśmy oglądać za kierownicą Peugeota 208 Rally4. W samochodzie ze stajni Topp-Cars zaliczył start w inauguracji Rajdowych Mistrzostw Słowacji. Podczas OMV MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING dwukrotnie zajął drugą pozycję w klasie 5 ustępując Kamilowi Bolkowi.

Dla Xaviera Panseri będzie to powrót na trasy polskiego czempionatu po blisko dwuletniej przerwie. W sezonie 2019 zaliczył start w Rajdzie Rzeszowskim i Dolnośląskim wraz z Bryanem Bouffierem w Hyundaiu i20 R5.


RSMP na Rallypl
Strona internetowa ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *