ERCRAJDY

Łukasz Habaj: „Nigdy nie byłem tak daleko od rajdów, jak dzisiaj”

Łukasz Habaj: „Nigdy nie byłem tak daleko od rajdów, jak dzisiaj”

Kilkanaście minut temu zakończyła się sesja Rallypl Q&A Live z Łukaszem Habajem. Były Mistrz Polski w rozmowie z naszymi redaktorami odpowiadał na wiele interesujących pytań, w tym na to dotyczące swojej przyszłości w rajdach. Reprezentant eSKY Rally Team zapytany o to, jak wyobraża sobie dalszy przebieg swojej kariery, postanowił udzielić nam bardzo ciekawej odpowiedzi.

Łukasz stwierdził, że przede wszystkim jest przedsiębiorcą i na ten moment jego myśli powędrowały w całkowicie innym kierunku niż starty. Podkreślił także, że ze względu na konieczność skupienia na innych rzeczach, nie będzie miał możliwości wystartowania w tym roku w jakimkolwiek rajdzie! Taka deklaracja II wicemistrza Europy będzie aktualna również wtedy, gdy imprezy rajdowe zaczną znów być rozgrywane. Jest on jednak w pełni zadowolony z tego, w ilu imprezach wysokiej rangi był w stanie wystartować, a także jakimi samochodami było mu dane jeździć. Rodzi się więc pytanie – czy zobaczymy Łukasza Habaja na oesach w nieco dalszej przyszłości? Tego niestety nie wie też sam zainteresowany.

Pełny zapis transmisji live możecie obejrzeć pod tym linkiem: KLIK!

Profil kierowcy:
Łukasz Habaj

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close