Rajd ElektrenyRajd Elektreny 2018RAJDYRSMP

Lista Zgłoszeń do Rajdu Elektrenai opublikowana! 38 załóg w RSMP

Lista Zgłoszeń do Rajdu Elektrenai opublikowana! 38 załóg w RSMP

Organizatorzy Rajdu Elektrenai opublikowali listę zgłoszeń do połączonej rundy RSMP i Mistrzostw Litwy. Do litewskiego Rajdu zgłosiło się 68 załóg. Do Mistrzostw Polski zostało zgłoszonych 38 załóg. Lista Mistrzostw Litwy liczy sobie 30 załóg, w tym tylko trzy w samochodach klasy R5.

W RSMP zobaczymy 12 załóg w autach R5, w tym 9 polskich duetów. W klasie Open N zostało zgłoszonych 5 załóg z Marcinem Słobodzianem w Subaru Imprezie STi na czele.

Jakub Brzeziński pojawi się w Rajdzie Elektrenai z numerem 2 na swojej Skodzie Fabii. „Piątkę” naklei na swoje auto Grzegorz Grzyb, a nr 7 przypada Miko Marczykowi. Swoją Fiestę Tomasz Kasperczyk ozdobi „dziewiątką”, a „11” to numer, który będzie widniał na świeżutkiej Skodzie Fabii R5 Łukasza Habaja.

Na liście zgłoszeń widnieje także Nikolay Gryazin, ale Rosjanin z Łotewską licencją nie jest zgłoszony do rywalizacji w stawce RSMP.

Całą listę zgłoszeń znajdziecie TUTAJ

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.
Close