HRSMPRAJDY

Kiepura: Rajd Polski mógłby zostać

Kiepura: Rajd Polski mógłby zostać

Piotr Kiepura stwierdził, że chciałby pozostania Rajdu Polski w kalendarzu Motul HRSMP. Przed pierwszą szutrową rundą w historii mistrzostw wielu zawodników obawiało się o możliwości historycznych maszyn, jednak tegoroczna edycja imprezy pokazała, że auta pamiętające czasy PRL dobrze sobie poradziły z luźną nawierzchnią.

fot. Jakub Rozmus

Kiepura był w gronie kierowców, którzy musieli zmagać się z problemami, ale jednak dotarli do mety w Mikołajkach.

Na piątym kilometrze ostatniego niedzielnego odcinka doszło do uszkodzenia amortyzatora, więc resztę trasy musieliśmy przejechać bardzo spokojnie. Nie mniej jednak cieszymy się z dotarcia do mety, zwłaszcza że jechało nam się bardzo dobrze. Choć niedzielne trasy były trudniejsze od sobotnich, to udało nam się sprostać wyzwaniu– stwierdził kierowca Fiata 125p Monte Carlo.

Piotr dodał również, że ma nadzieję, iż załogi w historycznych rajdówkach będą miały kolejną okazję do zmierzenia się na trasach Rajdu Polski.

– Chciałbym, aby impreza pozostała w kalendarzu. Na mecie zawodnicy byli jeszcze pod wpływem emocji, więc mogli dużo mówić o problemach, jednak myślę, że kiedy wszyscy ochłoną, to będą podzielać moje zdanie. Start tutaj nie był łatwy, jednak jesteśmy na mecie, zebraliśmy sporo doświadczenia i chętnie wykorzystam je w kolejnych latach– dodał Kiepura.

fot. Jakub Rozmus

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Close
Close
Close