RAJDYWRC

Kajto o starcie Kubicy w WRC: „Na Monzy miałby duże szanse”

Kajetan Kajetanowicz w wywiadzie udzielonym dla redakcji rallypl.com odniósł się do kwestii związanych z możliwym startem Roberta Kubicy w ostatniej rundzie WRC – ACI Rally Monza.

Kajetanowicz ujawnia plany na końcówkę sezonu [WYWIAD]

Izaak Chwist (rallypl.com):

Kolejne moje pytanie dotyczy Roberta Kubicy i jego powrotu do WRC, o którym ostatnio zrobiło się głośniej. Co o tym sądzisz?

Też o tym słyszałem. Pewnie Robert i jego partnerzy nie mieliby większego problemu ze sfinansowaniem takiego startu, więc pozostaje tylko czekać na to, co się wydarzy. Ja zawsze trzymałem kciuki za Roberta i myślę, że na pewno dałby kibicom dużo frajdy, nie zależnie od klasy, w której by pojechał. Na Monzy miałby duże szanse, bo to rajd torowy, a poza tym zawsze dobrze czuł się na włoskich odcinkach. Może gdyby wystartował na Monzy, to na nowo zaraziłby się rajdami? Zobaczymy. – powiedział Kajetan Kajetanowicz dla redakcji rallypl.com

2014 World Rally Championship / Round 10 / Rally Australia // WRC
Worldwide Copyright: M-Sport/McKlein

Kajetan Kajetanowicz aktualnie zajmuje trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej WRC3. Przed załogą Kajetanowicz/Szczepaniak jeszcze jeden start w WRC w tym sezonie. Kierowca Lotos Rally Team zdradził dla naszego portalu do jakiego Rajdu aktualnie się przygotowuje.

Profil kierowcy:
Kajetan Kajetanowicz

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także
Close