RAJDYWRCWRC2

Kajto: Mamy dużo ofert od różnych przedstawicieli marek

Kajetan Kajetanowicz w wywiadzie dla portalu interia.pl wypowiedział się o planach i przygotowaniach na nadchodzący sezon 2020. Wiemy już, że głównym celem na ten rok będzie walka o Mistrzostwo Świata w klasyfikacji WRC2.

Kajetan Kajetanowicz: 

„Plany są bardzo ambitne. Chcielibyśmy walczyć o Mistrzostwo Świata. W tym roku (2019) zajęliśmy drugie miejsce w WRC2, jesteśmy trzykrotnymi Mistrzami Europy, czterokrotnymi Mistrzami Polski, ale brakuje nam tej wisienki na torcie. To są nasze plany, więc jak słyszycie, wielkie wyzwanie.”

W zeszłym sezonie załoga Kajetanowicz/Szczepaniak startowała w mistrzostwach świata za sterami dwóch samochodów: Volkswagena Polo GTI R5 i Škody Fabii R5. Wciąż jednak nie wiadomo, w jakim samochodzie zobaczymy polski duet w sezonie 2020. Załoga LOTOS Rally Teamu nie może jednak narzekać na brak propozycji.

„Świetne wyniki w Mistrzostwach Świata spowodowały to, że mamy bardzo dużo ofert od różnego rodzaju tunerów, przedstawicieli różnych marek. Wszystko przede mną, muszę dokonać odpowiednich wyborów i będę starał się tak uczynić.

W zeszłym roku startowałem dwoma samochodami i to te dwie marki doprowadziły mnie i LOTOS Rally Team do tego miejsca, gdzie jesteśmy. M.in. dlatego właśnie rozmawiamy ze sobą dzięki tym sukcesom i jestem zapraszany na takie typu wydarzenia. Fantastycznie, że mam możliwość robienia to, co kocham i mam nadzieję, że będę mógł też to robić w przyszłości.”

Patronite

Profil kierowcy:
Kajetan Kajetanowicz

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w Rallypl. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu Rallypl. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *