Rajd MonzyRajd Monzy 2021RAJDYWRC

Kajetan Kajetanowicz Wicemistrzem Świata WRC3!

Kajetan Kajetanowicz Wicemistrzem Świata WRC3!

Niesamowity thriller z udziałem polskiej załogi LOTOS Rally Team zakończony. Maciej Szczepaniak już przed Rajdem Monzy został Mistrzem Świata wśród pilotów. Teraz, po pasjonującej batalii na odcinkach specjalnych zlokalizowanych wokół kultowego toru Monza – Rajdowym Wicemistrzem Świata WRC3 został Kajetan Kajetanowicz! Yohan Rossel okazał się tym razem lepszy, ale to i tak świetny wynik Polaków – brawa za kapitalną walkę do samego końca!

Po OS14 Kajto zajmował trzecie miejsce w Rajdzie Monzy, a jego francuski rywal plasował się na drugiej lokacie. Taki układ dawał końcowy triumf Rosselowi. Jednak na OS15 Kajetanowicz i Szczepaniak urwali Francuzom 3,1 sekundy i awansowali na fotel wiceliderów rajdu! To sprawiło, że o wszystkim decydował Power Stage – na który załoga LOTOS Rally Team ruszała z przewagą 1,6 sekundy!

Na Power Stage załoga LOTOS Rally Team cisnęła na 110% – niestety nie udało się wywalczyć upragnionego tytułu. To mimo wszystko był fantastyczny sezon w wykonaniu Kajetana i Maćka – wielkie gratulacje!

Profil kierowcy:
Kajetan Kajetanowicz

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *