Rajd ArktycznyRajd Arktyczny 2021RAJDYWRC

Janne Tuohino nie jedzie dalej, powodem wypadek w saunie!

Janne Tuohino nie jedzie dalej, powodem wypadek w saunie!

Janne Tuohino powrócił do rywalizacji w rajdówce po dwóch latach. Wymagające warunki Rajdu Arktycznego dały w kość weteranowi z Finlandii. Jego najlepszym rezultatem w Rovaniemi był 10 wynik na drugim przejeździe oesu Siikakämä. Niestety, kierowca Forda Fiesty WRC nie wraca do rywalizacji w niedzielę. Po sobotnich oesach, Janne chciał skorzystać z sauny w swoim hotelu. To właśnie tam wydarzył się wypadek, który wykluczył zawodnika ze startu w niedzielnym etapie imprezy.

JanPro Racing

„Po wczorajszym dniu przyszedł czas na relaks w saunie i sen. Jednak nasz kierowca Janne Tuohino upadł po wyjściu z sauny, bo podłoga była śliska. Jego ramię uległo przemieszczeniu. Janne przewieziono do szpitala. Teraz ramię jest umieszczone z powrotem na swoim miejscu, ale z powodu bólu Janne nie może prowadzić samochodu. Życzymy powodzenia innym kierowcom na dwóch ostatnich odcinkach specjalnych Rajdu Arktycznego!”

Janne Tuohino

„Nie mam jaj, żeby tak cisnąć – starzeję się! Jazda sprawia mi frajdę, ale młodzi dosłownie fruwają nad ziemią. Może lepiej dla mnie będzie, jak nie będę sprawdzał moich czasów.”

Wszyscy życzymy Janne szybkiego powrotu do zdrowia!


JanPro Racing na Instagramie – KLIK!
WRC na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *