RAJDYWRC

Hyundai: Nie ma miejsca na błędy

Koreański producent wciąż ma nadzieję na odrobinie starty punktowej do Toyoty w klasyfikacji generalnej producentów. Hyundai stracił prowadzenie w klasyfikacji po Rajdzie Turcji a po rozczarowującym Rajdzie Walii dla Hyundaia stratą do Toyoty zwiększyła się do 20 punktów.

Hyundai w Hiszpanii wystawi Daniego Sordo którego ostatnim startem WRC 2018 był Rajd Niemiec. Hiszpan wystartował gościnnie w Rajdzie Barum zaliczanym do Mistrzostw Europy gdzie zajął trzecie miejsce. Być może Hiszpan który jest specjalistą od Asfaltów pomoże zdobędzie kilkanaście cennych punktów dla koreańskiego producenta?

Hyundai
Twitter FIA ERC / Dani Sordo

Nie ma miejsca na błędy w Hiszpanii, jeśli mamy zmniejszyć stratę do Toyoty w mistrzostwach producentów. Nadal mamy matematyczne szansę na mistrzostwo. W tym sezonie WRC jak widzieliśmy wszystko się może zdarzyć. Mamy świetny samochodów i kierowców oraz silny zespół – powiedział Michel Nandan

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close