RAJDY

Hubert Laskowski w barwach Marten Sport!

Hubert Laskowski w barwach Marten Sport!

Sezon 2021 dla Huberta Laskowskiego na razie jest czasem treningów i przygotowań do walki na oesach, ale już wkrótce będzie mógł poczuć smak sportowej rywalizacji. Zanim to jednak nastąpi, przyszedł czas zaprezentować tegoroczne barwy. W tym roku Hubert skorzysta z najnowszej konstrukcji Peugeota tj. modelu 208 Rally4. Auto z napędem na przednią oś daje kierowcy do dyspozycji 208 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 290 Nm. Za przeniesienie napędu odpowiada pięciobiegowa skrzynia SADEV.

Peugeot Huberta będzie przyozdobiony w barwy firmy Marten, która mocno angażuje się w rajdy samochodowe. Na biało-zielono-niebieskiej maszynie będzie można dostrzec również marki Pirelli, Intertrade i Jubi-Tom.

Hubert Laskowski

Przedstawiciel zarządu Marten Sp. z o.o.

„Firma Marten już drugi sezon wspiera załogi rajdowe w osiąganiu coraz lepszych wyników na lokalnych i międzynarodowych oesach. Z dumą i radością chcielibyśmy zakomunikować, że do grona naszych podopiecznych dołączy w tym sezonie młodziutki, ale jakże utalentowany Hubert Laskowski. Na pewno powalczy w litewskim czempionacie i… może gdzieś jeszcze. Życzymy Hubertowi, by nasze wsparcie zaowocowało zdobyciem doświadczenie potrzebnego, by zostać Mistrzem.”

Hubert Laskowski

Dołączenie do grona kierowców wspieranych przez firmę Marten jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem. Dziękuję im bardzo za zaufanie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by nie zawieść ich oczekiwań. Dzięki nim będę mógł rozwijać się jako kierowca i mocno wierzę, że zbliżający się sezon pozwoli mi wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.”

Przypomnijmy, że 15-letni Hubert poza startami Peugeotem 208 R2 ma już w swoim CV występ za kierownicą Skody Fabii Rally2. Podczas Tor Modlin Rally Show nieoficjalnie uzyskiwał czasy w czołówce, co przerodziło się w otrzymanie nagrody Leszek Kuzaj Flat Out Trophy. Sponsorami młodego kierowcy są także firmy Marten, Pirelli, Intertrade Logistics Limited, Jubi-Tom Jubiler Kobierzyce, Atech Racing Polska. Za obsługę auta odpowiada stajnia Car-Speed Racing.

Hubert Laskowski


Wszystkie informacje dotyczące Huberta Laskowskiego można znaleźć na facebookowym profilu oraz na Instagramie.

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *