Rajd ŚwidnickiRajd Świdnicki 2018RAJDYRSMP

Gabryś i Grzyb remisują na Witoszowie

Zbigniew Gabryś i Grzegorz Grzyb byli najszybsi na drugim oesie i zameldowali się na mecie z identycznymi czasami. Trzeci wynik wykręcił lider 46 Rajdu Świdnickiego-Krause Jakub Brzeziński. Tuż za nim uplasował się reprezentant Śkody Motorsport Poland Mikołaj Marczyk. Piąty rezultat na zaledwie 5,4 km oesie z Witoszowa do Złotego Lasu uzyskał Tomasz Kasperczyk. Szósty a zarazem najlepszy w Open N był Filip Nivette. Za aktualnym Mistrzem Polski próbę ukończył Dariusz Poloński. Pierwszą dziesiątkę zamknęli w odpowiedniej kolejności Łukasz Kotarba, Damian Łata oraz najlepszy w klasie 4 Jacek Jurecki.

W klasyfikacji generalnej na czele znajduje się wciąż Kuba Brzeziński. Popularny Colin ma 1,1s przewagi nad Zbigniewem Gabrysiem. Trzeci jest ze stratą 2,3s do kierowcy Fabii R5 Tomasz Kasperczyk. Jedną sekunde za kierowcą Tiger Rally Team znajduje się lider klasy Open N Filip Nivette. Pierwszą piątkę zamyka Miko Marczyk ze stratą 3,4s do lidera.

Wyniki OS2:
1.G.Grzyb
– Z.Gabryś
3.J.Brzeziński +2,4s
4.M.Marczyk +2,9s
5.T.Kasperczyk +3,3s

Tagi

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.

Podobne

Close