Rajd ŚwidnickiRajd Świdnicki 2019RAJDYRSMP

Fiesta R5 od C-Rally odnaleziona!

Fiesta R5 od C-Rally odnaleziona!

Dzisiaj cała polska społeczność rajdowa zmobilizowała się w słusznym celu! Po zakończonym 47. Rajdzie Świdnickim KRAUSE do sieci wypłynęła informacja, że spod hotelu skradziona została laweta zespołu C-Rally. Co gorsza, znajdował się w niej Ford Fiesta R5, za kierownicą której Jarosław Kołtun i Irek Pleskot walczyli w dopiero co zakończonej imprezie. Osobie, która wskaże położenie samochodu, zaoferowano 20 tysięcy złotych znaleźnego.

Na początku znalazła się laweta… ale pusta. Na szczęście po licznych udostępnieniach i poszukiwaniu informacji udało się dotrzeć do 100-procentowej wiadomości – Fiesta się znalazła! Prawdopodobnie jej lokalizacja to Boguszów-Gorce. Rajdowa brać kolejny raz pokazała swoją moc. Bardzo się cieszymy, że rajdówkę odnaleziono całą i zdrową. Jednocześnie stanowczo potępiamy jakiekolwiek przejawy tego typu zachowań.

Patronite

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *