Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2019RAJDYRSMP

Dolnośląski bez Marczyka i Gospodarczyka

Mikołaj Marczyk poinformował na swoim Fanapage że nie wystartuje w ostatniej rundzie RSMP 2019 – Rajdzie Dolnośląskim.

 

Cześć! Mam dla Was kilka informacji odnośnie naszych najbliższych planów. Niestety nie staniemy na starcie Rajdu Dolnośląskiego. Jak się pewnie domyślacie najchętniej startowałbym w każdym rajdzie, tym bardziej tak wyjątkowym jak tegoroczny Rajd Dolnośląski, natomiast staramy się wraz z zespołem podejmować decyzje, które będą najlepsze dla naszego rozwoju i możliwe do zrealizowania. Nie startując w ostatniej rundzie RSMP dajemy sobie szanse na to, żeby w końcówce sezonu rozszerzyć nasz program startów, co byłoby miłą niespodzianką, natomiast na ten moment nie mogę nic potwierdzić.

Niezmienia to jednak faktu, że wraz z Szymonem pojawimy się na rajdzie, będziemy kibicować i jesteśmy do Waszej dyspozycji w strefach serwisowych i na odcinkach 🙂

Mamy dla Was również niespodziankę!

11 października zapraszamy Was na odcinek specjalny Duszniki Arena, który jest również odcinkiem tegorocznego Rajdu Dolnośląskiego. Będziecie mieli możliwość zobaczenia w akcji po raz pierwszy w Polsce fabrycznej Škody Fabia R5 Evo nr nadwozia #1 🙂.

Co więcej, na miejscu rozegramy konkurs, a zwycięzcy zasiądą ze mną na prawym fotelu najnowszej rajdówki! Myślę, że to wspaniała okazja dla wszystkich, którzy pytali mnie czy można przejechać się ze mną. Już za 2 tygodnie będzie to możliwe! Niebawem napiszę Wam więcej o zasadach zabawy.

Na koniec sezonu wystartujemy w Rajdzie Barborka Warszawska i tam zakończymy nasze starty w 2019. Na ten rajd zapraszam wszystkich serdecznie już teraz, bo to wspaniałe widowisko.

Niezmiennie wraz z naszymi partnerami pracujemy najwydajniej jak to możliwe, żebyśmy stworzyli jak najlepszy program startów w sezonie 2020. Trzymajcie kciuki ✊

Pozdrawiam serdecznie,

MikoMarczyk

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close