Rajd ElektrenyRajd Elektreny 2018RAJDYRSMP

Czas się trochę ubrudzić! – Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018

Czas się trochę ubrudzić! – Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018

W ten weekend (7-8.09) odbędzie się przedostatnia runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Elektrenai. Rozgrywana na Litwie impreza to okazja dla kierowców do wykazania się na szutrze. Na zawodników czeka 16 odcinków specjalnych o długości 100 kilometrów, z czego AŻ 14 będzie rozgrywanych w sobotę!

Pojawiły się pewne głosy mówiące o nieobecności Jakuba Brzezińskiego na Litwie. Niestety, w chwili pisania tej zapowiedzi nie dysponujemy potwierdzoną informacją w tym temacie. Na pewno możemy za to liczyć na Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka, dla których będzie to debiut na szutrze w RSMP. Załoga Skody liczy jednak na dobry wynik. Ich wypowiedzi możecie przeczytać tutaj – KLIK! Na starcie stanie także Łukasz Habaj, już nie w Fordzie, a w Skodzie Fabii R5.

Pełną listę zgłoszeń znajdziecie tutaj – KLIK!

Harmonogram – Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018

Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018
rallyelektrenai.lt

Na oficjalnej stronie rajdu możemy przeczytać:

W tym roku Rajd Elektrenai czeka na wszystkich kibiców i kierowców, którzy przyjadą na Litwę 7 i 8 września. Tegoroczny rajd będzie specjalny, ponieważ będziemy gościć uczestników Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dodatkowo, w tym roku Litwa obchodzi swoje 100 urodziny!

Klasyfikacja generalna RSMP – Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018

Jakub Brzeziński jest bardzo bliski wywalczenia mistrzowskiego tytułu w sezonie 2018. Druga lokata Grzegorza Grzyba jest już praktycznie niezagrożona, ale o trzecie miejsce do ostatniego kilometra oesowego będą walczyć Miko Marczyk, Dariusz Poloński i Tomasz Kasperczyk.

Zapowiedź Rajd Elektrenai 2018
pzm.pl

Pełną klasyfikację generalną RSMP znajdziecie tutaj – KLIK!

Tagi

Oktawian Sadlak

Jestem redaktorem serwisu od sierpnia 2017 roku. Motorsportem interesuję się odkąd pamiętam. Mój konik to Formuła 1 oraz karting. | Kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Close
Close