RAJDYWRC

Citroen chce, aby Loeb został na dłużej.

Szef francuskiego zespołu, Pierre Budar, jest otwarty na rozmowy w sprawie rozszerzenia programu Sebastiena Loeba ponad trzy, zaplanowane wcześniej imprezy. Zarówno Budar, jak i Kris Meeke wyrazili ogromną chęć oglądania mistrza w rajdówce znacznie częściej.

„Mamy umowę na 3 rajdy. Po nich będziemy mogli porozmawiać i zobaczyć co da się zrobić. Szczerze mówiąc, nie znam żadnego menadżera zespołu w tym parku serwisowym, który nie chciałby tego faceta w swoim samochodzie w pełnym wymiarze czasowym!” – powiedział Budar w wywiadzie z motorsport.com

Wszyscy w zespole byli zachwyceni tym, jaką prędkość pokazał wielokrotny Mistrz Świata w Rajdzie Meksyku. To z całą pewnością rozbudziło apetyty.

„Jego występ w Meksyku był świetny. Wszyscy mogliśmy czerpać energię, którą przyniósł. Mówiłem już, że chciałbym go z powrotem w ekipie. Gdybym miał szansę przejechać z nim pełny sezon, mógłbym się nauczyć naprawdę wielu rzeczy. Wyobrażacie sobie naszą siłę, gdybyśmy mieli Sebastiena, a do tego Craiga Breena w trzecim aucie?” – Tak z kolei wypowiadał się Kris Meeke.

Myślicie, że jest szansa na to, aby Sebastien Loeb powrócił do WRC na dłużej?

Tagi

Oktawian Sadlak

Jestem redaktorem serwisu od sierpnia 2017 roku. Motorsportem interesuję się odkąd pamiętam. Mój konik to Formuła 1 oraz karting. | Kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close