RAJDY

Chwietczuk sprawdził nową Škodę

Chwietczuk sprawdził nową Škodę

Adrian Chwietczuk odbył pierwsze oficjalne testy za kierownicą najnowszej Škody Fabii Evo 2021. Zawodnikowi stajni Hołowczyc Racing towarzyszył Roman Kresta, pięciokrotny Mistrz Czech.

Testy odbyły się na jednym z odcinków specjalnych Rajdu Barum, który w aktualnym sezonie również został umieszczony w kalendarzu ERC. Dla Adriana był to dopiero drugi raz kiedy to zasiadł za kierownicą najnowszej Škody Fabii Rally2 Evo. Wcześniej przejechał zaledwie 40 kilometrów na torze testowym Škoda Motorsport.

Adrian Chwietczuk

,,Jeździliśmy na fragmencie odcinka używanego między innymi na Rajdzie Barum. To był fajny dzień z fantastycznymi ludźmi. Warto posłuchać też uwag od samego Romana Kresty.”
„Asfaltowy setup sprawdzony z pięciokrotnym mistrzem Czech, Romanem Kresta. To był fajny dzień i czysta przyjemność z pracy z Romanem.”

Oprócz zespołu Hołowczyc Racing i duetu Adrian Chwietczuk/Jarek Baran na asfaltowym odcinku testował Roman Popovič i Robert Adolf. Obaj sprawdzali swoje Škody Fabię Rally2 Evo przed nadchodzącą drugą rundą czeskiego czempionatu, czyli Rally Šumava Klatovy.


Więcej o Adrianie na Rallypl
Adrian na Facebooku

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *