RAJDYRSMP

Chuchała: „Spełniło się kolejne z moich wielkich marzeń!”

Chuchała: „Spełniło się kolejne z moich wielkich marzeń!”

Po przerwie trwającej od 2019 roku od ostatniego wspólnego startu, mistrzowska załoga Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski powracają na odcinki specjalne Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w nowym zespole, w nowym samochodzie i z nową energią do wygrywania!

W sezonie 2021 załoga Wojciech Chuchała/Sebastian Rozwadowski wystartuje w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwszym startem załogi będzie treningowy start w I rundzie Marten Tarmac Masters (5. Tech-Mol Rally), która odbędzie się 10-11 kwietnia w Nowej Rudzie. Dwa tygodnie później załoga pojawi się na starcie Rajdu Świdnickiego-Krause, rozgrywanego w dniach 23-25 kwietnia z bazą w Świdnicy. Obsługą Skody Fabii Evo2 została powierzona zespołowi serwisowemu Car Speed Racing z Cieszyna. Partnerami załogi zostali: MARTEN SPORT, TECE, BURBO OIL, DIL SUROWCE WTÓRNE, FRANKE oraz MIO. Partnerem technicznym została firma Pirelli.

Wojciech Chuchała

 „Spełniło się kolejne z moich wielkich marzeń́! Wracam do samochodu najwyższej klasy i pojawię się̨ wraz z Sebą w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cel jaki sobie stawiamy jest dla nas potężnym wyzwaniem – zrobić́ wielkie widowisko i postarać się namieszać́ krajowej czołówce w zdobyciu tytuły Rajdowego Mistrza Polski. Dzięki moim Partnerom: MARTEN SPORT, TECE, BURBO OIL, DIL SUROWCE WTÓRNE, Franke oraz Mio, będę̨ miał możliwość́ wystartowania w samochodzie klasy R5 – postawiliśmy na sprawdzoną konstrukcję z Mlada Boleslav – Skodę Fabię R5 Evo2 przygotowaną przez Car Speed Racing.

Przez ostanie lata pokazywałem się̨ na rajdowych trasach okazjonalnie – starałem się̨ korzystać́ z każdej możliwej okazji, aby wystartować́ rajdowym samochodem. Pandemia, w zeszłym roku pokrzyżowała nam plany – nie zrealizowaliśmy założonego celu, a każdy rajd przynosił sporo komplikacji i problemów. Nie poddaliśmy się jednak i postawiliśmy na konsekwencje i aktywną pracę nad ciągłym rozwojem.

Cieszę̨, ze będziemy mogli pokazać́ się̨ już na I rundzie Marten Tarmac Masters w nowych barwach oraz liczę̨ na to, że kibice o nas nie zapomnieli i w tym trudnym dla wszystkim czasie – będą̨ w bezpieczny sposób dopingować́ naszą załogę̨.”

Sebastian Rozwadowski

„W roku 2020 zupełnie odpuściłem starty – zarówno Cross Country (Dakar) jak i rajdy. Zrobiłem sobie swego rodzaju detox 🙂 ale już wystarczy! Gdy zadzwonił do mnie Wojtek i zaproponował mi powrót na prawy fotel długo się nie musiałem zastanawiać! Myślę, że kibiców też ucieszy powrót na rajdowe trasy załogi w takim składzie. Jak wiecie my zawsze mierzymy wysoko i tak jest również i tym razem, ale jednocześnie jak pamiętacie, staramy się jeździć tak żeby dać Wam – kibicom mnóstwo emocji! Liczymy na mocny doping!”

Info o Partnerach

MARTEN to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją akcesoriów glazurniczych, zamocowań elektrycznych i hydraulicznych. Firma posiada wiodącą pozycję na rynku DIY i Trade w Polsce oraz na rynkach europejskich. Marten od wielu lat jest aktywnym sponsorem charytatywnym i sportowym, wspierając team rajdowy, drużynę tenisa stołowego oraz kolarstwo.

TECE jest globalnym producentem systemów sanitarnych i instalacyjnych, poważnie traktuje swoją obietnicę pozostania „close to you”. TECE jest niezależną, rodzinną firmą, która od ponad 30 lat pozostaje bliska ludziom. To dzięki otwartości, ciekawości i zrozumieniu potrzeb użytkowników, może oferować starannie przemyślane produkty i usługi. Firma od lat zarówno w swojej centralnej lokalizacji w Niemczech jak i w Polsce wspiera motor sport.

BURBoil – Paliwo najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

DIL SUROWCE WTÓRNE – Punkt recyklingu odpadów.

FRANKE to szwajcarskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów gospodarstwa domowego.

MIO to globalna marka należąca do MiTAC. – firmy, która zatrudnia ponad 9000 pracowników. Zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Marka Mio to lider wideorejestratorów na samochód i motor oraz nawigacji. Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje na www.mio.com/pl

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *