Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2019RAJDYRSMP

Bouffier w barwach TVN TURBO RALLY TEAM’u w Rajdzie Dolnośląskim

Rekordowa liczba odcinków specjalnych i kilometrów oes’owych, oraz aż trzy dni rywalizacji- finałowa, siódma runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zapowiada się niezwykle ciekawie. Mowa o zbliżającym się 56. Rajdzie Dolnośląskim (4-6.10), który zamknie tegoroczny sezon RSMP. Podczas poprzedniej rundy na Śląsku (6-7.09) poznaliśmy mistrzów oraz wicemistrzów Polski, ale nadal nie znany są losy II wicemistrzów kraju. Co ciekawe matematyczne szanse na podium na koniec sezonu ma ponad 10 kierowców. Wśród nich między innymi Bryan Bouffier oraz Xavier Panseri ,którzy drugi raz w tym roku pojadą Hyundaiem i20 R5 w barwach TVN TURBO RALLY TEAM’u. Francuzi są trzykrotnymi Mistrzami Polski i chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony podczas tego bardzo długiego rajdu w Kotlinie Kłodzkiej.

Bryan Bouffier:

„Jestem bardzo podekscytowany, że drugi raz w tym roku otrzymałem zaproszenie od TVN TURBO RALLY TEAM’u, aby wziąć udział w ostatniej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Niezmiernie się cieszę, że znowu zasiądę w Hyundaiu i20 R5. Podczas Rajdu Rzeszowskiego zobaczyłem, że cały team jak i ich samochód działa na wysokim poziomie, dlatego bez wahania przyjąłem propozycje startu. Rajd Dolnośląski zapowiada się wyjątkowo z racji długości sportowej rywalizacji- to naprawdę kawał fajnego rajdu z bardzo trudnymi odcinkami pokonywanymi także nocą. Jestem pewny, że będzie bardzo dużo zabawy i zaciętej rywalizacji. Będziemy chcieli zrobić najlepszy możliwy wynik dla zespołu. Chciałbym serdecznie podziękować Łukaszowi Byśkiniewiczowi oraz Partnerom zespołu, za powierzone mi zaufanie: stacjom benzynowym AMIC Energy PL, Auto Partner, MaXgear, NOVOL, Tekom Technologia Sp. z o.o – monitoring pojazdów GPS, Michelin, Kratki.pl – KOMINKI, iPlanet Radom, iHome oraz telewizji TVN Turbo za wsparcie medialne.”

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close