RAJDYWRC

Andrea Adamo: Nie odpoczywamy, jeśli chcemy bronić tytułu

W wyniku odwołania Rajdu Australii Koreańska marka odniosła swój pierwszy sukces w klasyfikacji konstruktorów. Szef zespołu Andrea Adamo stawia sobie jeden cel – dążyć do zwycięstwa w przyszłym roku.

Zespół Hyundaia nie spoczywa na laurach i koncentruje się już na przyszłym sezonie. Charyzmatyczny szef koreańskiego zespołu podkreśla, że dzięki pozyskaniu Otta Tänaka jego przyszłoroczny cel jest do osiągniecia.

Patrząc na statystyki z bieżącego roku to Hyundai ma w swoich szeregach prawdziwy dream team.

Ott Tanak:

6 wygranych rund

73 wygrane odcinki

Thierry Neuville:

3 wygrane rundy

42 wygrane odcinki

„Po powrocie do Alzenau będziemy mogli świętować ten wynik z całym zespołem. Naszym kolejnym krokiem będzie kontynuacja rozwoju samochodu, testowanie i uczestnictwo w niektórych wydarzeniach, aby w pełni przygotować się do następnego sezonu ”- Adamo.

„Sébastien Loeb pojedzie Rally du Var (23-24 listopada). Mamy również sesje testowe, aby przygotować się do Monte Carlo (23-26 stycznia). Nie ma przerwy zimowej, cały czas pracujemy – jeśli chcemy obronić nasz tytuł w 2020 roku ”

Zadanie na pewno nie będzie łatwe, zwłaszcza że dojdzie do przetasowań w pozostałych ekipach. Nadal nie znamy przyszłości Sebastiena Ogiera, który łączony jest z Toyotą.

Źródło: autohebdo.fr

Tagi

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close