Rajd ŚląskaRajd Śląska 2019RAJDYRSMP

11 R5, powrót Habaja w Seicento i Gabrysia w i20 R5 – Lista Zgłoszeń Rajd Śląska 2019

Organizatorzy Rajdu Śląska 2019 podczas dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentowali listę zgłoszeń do przedostatniej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019!

Na liście zgłoszeń widnieje ogółem 56 w tym aż 11 w samochodach klasy R5!

Z „1” wystartuje Miko Marczyk oraz Szymon Gospodarczyk. Numer „2” na swoje auto nakleją Tomasz Kasperczyk i Damian Syty.

„3” otrzymał Łukasz Habaj oraz Wojciech Włodek w Seicento Sporting Abarth!. Z „4” wystartuje Jakub Brzeziński oraz Dariusz Burkat. „5” należy do Dariusza Polońskiego i Łukasza Sitka którzy wystartują za kierownicą Fiata Abartha 124 rally

Do startów w RSMP wraca Zbigniew Gabryś który odbudował swojego Hyundaia i20 R5. Na prawym fotelu usiądzie Robert Hundla!

Za kierownicą samochodu R5 zadebiutuje Marcin Babraj. Jego pilotem będzie Jakub Gerber. Na swoją Fieste R5 nakleją numer „15”.

Na liście zgłoszeń niestety brakuje Marcina Słobodziana i Kamila Kozdornia. Załoga podczas Rajdu Rzeszowskiego wystartowała w Skodzie Fabii R5, lecz niestety nie dojechała do mety.

Rajd Śląska – listy zgłoszeń:

Lista zgłoszeń do Rajdu Śląska 2019 – 6. runda RSMP
Lista zgłoszeń do Rajdu Śląska 2019 – 5. runda Motul HRSMP
Lista zgłoszeń do Rajdu Śląska 2019 – 3. runda RSMŚl

Profil kierowcy:
Łukasz Habaj
Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close