TMTM 2020/1

6 R5 w Nowej Rudzie?

Na stronie internetowej MRF Tarmac Masters organizatorzy udostępnili do wglądu listę zgłoszeń do 4. Ireco Motorsport  Rally 2020.

W zakładce „Zgłoszenia” możemy zobaczyć kto zgłosił się do pierwszej rundy MRF Tarmac Masters! Na liście zgłoszeń widnieje aż 178 załóg! Jak dowiedzieliśmy się od Marcina Jankiewicza limit oesu wynosi 140 ekip.

Wszystko wskazuje na to że w Nowej Rudzie pojawi się spora grupa zawodników znanych z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W gronie kierowców, którzy wyrazili chęć udziału w pierwszej rundzie Tarmac Masters 2020, odnajdziemy aż sześć ekip w najmocniejszych samochodach klasy R5.

Zobacz też: Marcin Słobodzian potwierdził start w Tarmac Masters

Już od dłuższego czasu było wiadomo, że na trasie Tarmaca zobaczymy Kacpra Wróblewskiego, Łukasza Kotarbe i Marcina Słobodziania. Teraz do tego gra dołączyli: Sylwester Płachytka, Tomasz Kasperczyk i Daniel Chwist.

Na oesach 4. Ireco Motorsport  Rally będziemy mogli podziwiać po dwa Hyundaie i20 R5 i VW Polo GTI R5 oraz Fiestę R5. Do kompletu brakuje jedynie Skody Fabii Evo.

147. PŁACHYTKA Sylwester
NOWACZEWSKI Jacek
FORD
Fiesta r5
PRO
157. KOTARBA Lukasz
KOTARBA Tomasz
CITROEN
C3r5
PRO
161. SŁOBODZIAN Marcin
HUNDLA Robert
HYUNDAI
I20 r5
PRO
163. WRÓBLEWSKI Kacper
WRÓBEL Jakub
VW
Polo gti r5
PRO
172. KASPERCZYK Tomasz
SYTY Damian
VW
Polo r5
PRO
178. DANIEL Chwist
HELLER Kamil
HYUNDAI
I20 r5
PRO

Polecamy: Q&A LIVE Extra z Marcinem Jankiewiczem

Na liście zgłoszeń widnieją również takie nazwiska jak Lubiak (Peugeot 208 R2), Jacek Jurecki (Ford Fiesta Proto), Balbina Gryczyńska, Dariusz Poloński.

Póki co wszystko wskazuje na to że pierwsza runda MRF Tarmac Masters 2020 odbędzie się. Jednakże udział kibiców stoi pod dużym znakiem zapytania.

4. Ireco Motorsport Rally 2020 ma obyć się w dniach 20.06-21.06

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close