AMATORKipard Rally 2019Tarmac Masters

Ciasno w czołówce! – OS1&2 2. Rally Kipard

Tomasz Jurkun i Marek Kozdroń znajdują się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej po pierwszej pętli 2. Rally Kipard. Załoga Mitsubishi Lancera lideruje również w klasyfikacji TM5 przed Damianem Drapikowskim i Pawłem Drahanem o zaledwie 0,2 sekundy! Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Artur Rowiński ze stratą sekundy do lidera. Kierowca Audi jest liderem w klasyfikacji PRO3.

Fot. Jarosław Szymański

Na czwartym miejscu plasuje się Sebastian Rider ze stratą 4.6 sekundy do prowadzącego. Załoga Hondy jest liderem w TM4. Czołową piątkę klasyfikacji generalnej zamyka Mariusz Żurawek (+5.7s. Trzecie miejsce w TM5)

Artur Sękowski i Tomasz Borko zajmują szóstą pozycje w generalce. Załoga BMW otrzymała pięcio sekundową karę za potrącenie szykany na OS2 Jaskinia. Aktualnie zwycięzcy pierwszej rundy Tarmac Masters 3. Rally Ireco Motorsport zajmują drugie miejsce w klasie PRO3.

Os 2 odwołany. Obie załogi OK.

Opublikowany przez Dominika Morka Photography Sobota, 18 maja 2019

Więcej wkrótce…

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close