AMATOR

Najszybsi w swojej klasie

 

Na stracie 31 edycji Kryterium Kamionki stanęła rekordowa liczba 114 załóg. Wymagający fragment oesu Rajdu Świdnickiego oraz zmienne warunki atmosferyczne po raz kolejny okazały się sporym wyzwaniem podczas rywalizacji.  W tych trudnych warunkach znakomicie spisała się świdnicka załoga Patryk Jarzyna, Kinga Sładczyk, która pokonała trasę najszybciej w swojej klasie. Gratulujemy wyniku!

Patryk Jarzyna:
– 
31 Kryterium Kamionki już za nami. Zajęliśmy 1. miejsce w klasie przy mocnej konkurencji – to na pewno cieszy. Testy jakie przeprowadzaliśmy przed startem zaprocentowały i pozwoliły czuć się od samego początku, aż do samej mety pewnie w aucie. Sprawiło to, że czasy odnotowane pozwoliły walczyć nam z mocniejszymi klasie wyżej autami typu honda czy też swift – mówi
 Czas który uzyskaliśmy na pierwszym podjeździe 3:58 był to też nasz rekord podjazdu. Niestety na drugim przejeździe przed naszym startem zaczęło padać i od połowy odcinka jechaliśmy już po mokrej nawierzchni odnotowując czas 4:04. Cel zrealizowany – trzy imprezy w tym roku na najwyższym stopniu podium. Czekamy teraz na debiut zagranicą u południowych sąsiadów w Czechach w 6 czerwca. Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, bez których straty w tego typu imprezach były by nie możliwe oraz koleżance Kinga Sładczyk za dobrą robotę na prawym fotelu w roli pilota!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close