F1 2020GRYPRASOWE

Poznaj tryb Mój Zespół, jedną z największych nowości F1® 2020!

Poznaj tryb Mój Zespół, jedną z największych nowości F1® 2020!

Codemasters® zaprezentowali dziś nowy zwiastun gry F1® 2020 prezentujący w akcji jedną z największych nowości tegorocznej edycji. Tryb Mój Zespół pojawi się w tym roku po raz pierwszy w serii F1®. Wraz z docenianą przez fanów Karierą będziesz mógł za jego pomocą doświadczyć F1® 2020 jako kierowca i dyrektor zespołu jednocześnie, co zapewni ci wyjątkowy wgląd w świat F1®.

Wybierz kierowcę i stwórz unikalną identyfikację wizualną zespołu za pomocą schematów kolorów, logo i sponsora. Korzystając z naszego kompleksowego systemu oceny kierowców, będziesz mógł wybrać nowego kolegę z drużyny z listy startowej F2™ na rok 2019. Przejmij pełną kontrolę nad siedzibą i rozbudowuj ją wraz z osiąganymi przez twój zespół sukcesami. Zarządzaj zasobami oraz czasem pracowników i upewnij się, że wszyscy oni są odpowiednio zmotywowani do działania. Bądź jednak ostrożny przy inwestowaniu – jeśli fundusze się skończą, możesz być np. zmuszony do tymczasowego zamknięcia jednego z działów.
Zajmij swoje miejsce na starcie sezonu F1® jako jedenasty zespół, prowadząc bolid, który samodzielnie opracowaliście. Nie ma tu też miejsca na rywalizację wewnątrz zespołu, ponieważ… to ty jesteś jego szefem. Wykorzystaj zdobyte uznanie, aby ulepszyć różne działy w swojej siedzibie i badaj kluczowe parametry potrzebne do uzyskania przewagi na torze. Wygraj Mistrzostwo Świata ze swoim zespołem F1®!
Ponadto przed weekendem Codemasters opublikowali także przejazd po wirtualnej wersji Circuit de Gilles-Villeneuve, czyli toru na którym rozgrywa się Grand Prix Kanady. Jest to dodatkowo pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę z F1® 2020 w trybie podzielonego ekranu!

Gra F1® 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień przedpremierowych na obie edycje u wybranych sprzedawców będzie dodawany wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie. Dystrybutorem gry w Polsce jest wydawnictwo Koch Media Polska.
Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close