PRASOWERajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2021RAJDYRSMP

Nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego

Nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego

Rajd Nadwiślański odbędzie się w lipcu. O nowych datach dwóch rund ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski poinformowało prezydium ZG ZPM.

Rajd Nadwiślański pierwotnie miał odbyć się w pierwszej połowie maja. Jednak ze względu na brak zgody Komendy Wojewódzkiej Policji ten termin anulowano. Decyzja była podyktowana ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz z aktualnymi regulacjami opublikowanymi przez władze państwowe.

W przemodelowanym kalendarzu cyklu Rajd Nadwiślański będzie trzecią rundą rywalizacji o krajowy czempionat. Puławy będą gościć zawodników od 16 do 18 lipca. Prezydium ZG PZM poinformowało także o nowym terminie Rajdu Świdnickiego Krause, który odbędzie się w weekend 1-3 października. Tym samym liczba rund ProfiAuto RSMP pozostaje bez zmian.

Dyrektor Rajdu Nadwiślańskiego, Daniel Siemczuk

„Cieszę się, że nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego poznaliśmy tak szybko. To ważna informacja dla zawodników, którzy z dużym wyprzedzeniem muszą planować swoje aktywności. Mam nadzieję, że nowy termin pozwoli na aktywny udział w imprezie także rzeszom rajdowych kibiców, którzy stworzą doskonałą atmosferę sportowej rywalizacji.”

Baza Rajdu Nadwiślańskiego będzie znajdowała się w Puławach. Park serwisowy oraz biuro zawodów znajdą swoje miejsce na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.


Źródło informacji: KLIK!

Więcej o RSMP na Rallypl przeczytacie tutaj: http://rallypl.com/rsmp

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w Rallypl. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu Rallypl. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *