PRASOWERajd NadwiślańskiRajd Nadwiślański 2021RAJDYRSMP

Nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego

Nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego

Rajd Nadwiślański odbędzie się w lipcu. O nowych datach dwóch rund ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski poinformowało prezydium ZG ZPM.

Rajd Nadwiślański pierwotnie miał odbyć się w pierwszej połowie maja. Jednak ze względu na brak zgody Komendy Wojewódzkiej Policji ten termin anulowano. Decyzja była podyktowana ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz z aktualnymi regulacjami opublikowanymi przez władze państwowe.

W przemodelowanym kalendarzu cyklu Rajd Nadwiślański będzie trzecią rundą rywalizacji o krajowy czempionat. Puławy będą gościć zawodników od 16 do 18 lipca. Prezydium ZG PZM poinformowało także o nowym terminie Rajdu Świdnickiego Krause, który odbędzie się w weekend 1-3 października. Tym samym liczba rund ProfiAuto RSMP pozostaje bez zmian.

Patronite

Dyrektor Rajdu Nadwiślańskiego, Daniel Siemczuk

„Cieszę się, że nowy termin Rajdu Nadwiślańskiego poznaliśmy tak szybko. To ważna informacja dla zawodników, którzy z dużym wyprzedzeniem muszą planować swoje aktywności. Mam nadzieję, że nowy termin pozwoli na aktywny udział w imprezie także rzeszom rajdowych kibiców, którzy stworzą doskonałą atmosferę sportowej rywalizacji.”

Baza Rajdu Nadwiślańskiego będzie znajdowała się w Puławach. Park serwisowy oraz biuro zawodów znajdą swoje miejsce na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.


Źródło informacji: KLIK!

Więcej o RSMP na Rallypl przeczytacie tutaj: http://rallypl.com/rsmp

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w Rallypl. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu Rallypl. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *