F1 2021GRYPRASOWE

F1® 2021 prezentuje serię filmów z udziałem Daniela Ricciardo

F1® 2021 prezentuje serię filmów z udziałem Daniela Ricciardo

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) prezentuje czteroczęściową serię materiałów z udziałem kierowcy zespołu McLaren Formula 1® – Daniela Ricciardo. Przez następne miesiące, seria “After the Apex”, stworzona w ramach premiery gry F1® 2021, która łączy prawdziwe wywiady z animacją, da graczom ekskluzywną szansę zobaczenia życia i pasji Daniela poza torem wyścigowym.

Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters

“Możliwość pracy z naszymi partnerami w EA SPORTS sprawia, że mamy eskcytującą możliwość zbadania nowych ścieżek i stworzenia treści, które dają naszym graczom wyjątkową możliwość obserwowania swoich bohaterów F1® poza torem. Mamy jeszcze wiele planów do końca tego sezonu i już czekamy na szansę podzielenia się nimi w nadchodzących miesiącach.”

F1® 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata FIA Formuły 1, może pochawlić się kilkoma nowościami, w tym ekscytującym, nowym tryb fabularnym “Braking Point”, rozbudowanym trybem Kariery, który pozwala dwóm graczom na wspóle wyścigi oraz trybem Real-Season Start, który pozwala graczom dołączyć do trwającego właśnie sezonu, adoptując aktualne rankingi kierowców i konstruktorów.

Patronite


Po więcej informacji na temat F1® 2021, odwiedź Oficjalną Stronę Gry oraz bądź na bieżąco z kanałami społecznościowymi na platformach Instagram, Twitter, YouTube i Facebook.

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w Rallypl. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu Rallypl. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *