Dirt 5GRYPRASOWE

DIRT 5 z aktualizacją 2.0 i darmowym dodatkiem na Święta!

DIRT 5 z aktualizacją 2.0 i darmowym dodatkiem na Święta!

Firma Codemasters® ogłosiła dziś, że pierwsza duża aktualizacja dla gry DIRT 5™ doda wsparcie dla kierownic na wszystkich platformach, poprawi internetowy matchmaking oraz naprawi i ulepszy wiele innych elementów. Aktualizacja 2.00 startuje już dziś na PC, natomiast na platformach PlayStation i Xbox później w tym tygodniu.

Od teraz w DIRT 5 obsługiwana jest większość najnowszych kierownic, w tym najnowsze serie firm Logitech i Thrustmaster. Poza PC, aktualizacja dodaje też obsługę kierownicy dla konsol, a wszystkie kompatybilne urządzenia peryferyjne Xbox One i PS4 zadziałają także w ich odpowiednikach nowej generacji.

Aktualizacja 2.00 to również poprawki obecnych dotychczas w grze drobnych błędów oraz optymalizacje ulepszające wrażenia z wyścigów na wszystkich platformach, w tym sprawniejszy matchmaking. Dokładny opis wszystkiego, co zmienia aktualizacja 2.0, znajduje się pod tym adresem.

Wraz z aktualizacją w grze dostępny będzie ponadto darmowy dodatek Snow Limits. W jego ramach gracze otrzymają mnóstwo świątecznych przedmiotów do trybu Playgrounds, zupełnie nowy wyścig na lodzie na Roosevelt Island i nowe opcje upiększania profilu oraz malowań, w tym świąteczne ozdoby dla aut Ford Mustang GT4 oraz Porsche Cayenne Transsyberia. Zobacz zwiastun prezentujący te nowości.

DIRT 5 jest już dostępny w sprzedaży na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz PC. Gra wspiera zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series S/X lub PlayStation 5. Dystrybutorem gry w Polsce jest wydawnictwo Koch Media Poland.

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w Rallypl. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu Rallypl. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close