Dirt 5GRYPRASOWE

DIRT 5™ w sprzedaży od listopada

DIRT 5™ w sprzedaży od listopada

Firma Codemasters® ogłosiła dziś, że premiera DIRT™ 5 na platformy PlayStation®4, Xbox One X oraz PC została przesunięta na 6 listopada 2020 roku. Dzięki temu twórcy będą mogli wypuścić wszystkie wersje gry w krótszych odstępach czasu, gdy nowa generacja konsol pojawi się w okolicy tegorocznych Świąt.

Frank Sagnier, Chief Executive Officer w Codemasters, skomentował:

„DIRT 5 już zyskał szerokie uznanie krytyków, przede wszystkim Best Racing Game Award na targach gamescom 2020. Nowa data premiery pozwoli nam na wykorzystanie dat premier nowej generacji konsol, której spodziewamy się w okolicy Świąt.”

Wybrane dla Ciebie
DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6 litopada 2020. Później ukaże się też na PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie gry. Dystrybutorem gry w Polsce jest Wydawnictwo Koch Media.

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *