F1 2020GRYPRASOWE

Celebracja najlepszego kierowcy Formuły 1 z F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher!

Celebracja najlepszego kierowcy Formuły 1 z F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher!

Aby uhonorować zdobywcę największej liczby zwycięstw w Mistrzostwach Świata F1®, Codemasters® przyjrzeli się dziś bolidom Michaela Schumachera w najnowszym zwiastunie, poświęconym specjalnej wersji ich nadchodzącej gry: F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher. Wybuchową mieszankę nagranych bezpośrednio z gry filmów oraz ujęć archiwalnych z narracją Willa Buxtona (z opcjonalnymi polskimi napisami) zamieszczamy poniżej.

Nabywcy F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher będą mogli zasiąść za kierownicą czterech wyjątkowych bolidów Schumachera z tego i ubiegłego wieku:
  • 1991 – Jordan 191 – w tym szmaragdowozielonym bolidzie Schumacher rozpoczął swoją karierę na 1991 Belgium Grand Prix;
  • 1994 – Benetton B194 – w tym samochodzie Schumacher zdobył swoje pierwsze Mistrzostwo Świata, wygrywając sześć z pierwszych siedmiu wyścigów sezonu;
  • 1995 – Benetton B195 – drugie w karierze mistrzostwo Schumachera, a także pierwsze i jedyne dla zespołu Benettona;
  • 2000 – Ferrari F1-2000 – w tym bolidzie Schumacher zaliczył pole position 10 razy, wygrał 10 wyścigów i zdobył dla zespołu Ferrari pierwsze Mistrzostwo Świata od 1979 roku.

F1® 2020 Edycja Deluxe Schumacher, wersja z dostępem na trzy dni przed oficjalną premierą gry, będzie również zawierać unikalne malowania karoserii i elementy dostosowywania postaci kierowcy, w tym celebrację na podium.

Ponadto gracze, którzy kupią F1® 2020 Edycja Siedemdziesięciolecia albo Edycję Deluxe Schumacher dostaną też dostęp do Ferrari F2004. Bolid ten, w którym Schumacher zdobył rekordowe, siódme Mistrzostwo Świata, jest popularny wśród fanów od czasu wprowadzenia go do gry w wersji F1® 2017. Teraz przeszedł on lifting, w ramach którego dodano m.in. #1 na froncie oraz imię Schumachera na zagłówku.

Lee Mather, F1® Franchise Game Director w Codemasters, skomentował dzisiejsze wideo:
„Celebracja najbardziej utytułowanego mistrza w historii bardzo pasuje do obchodów siedemdziesięciolecia Formuły Jeden. Bardzo nas też cieszy, że wreszcie mogliśmy dodać bolidy Jordan 191 i Benetton B194, o których umieszczenie w grze fani prosili nas już od dawna.”

Gra F1® 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień przedpremierowych na obie edycje u wybranych sprzedawców będzie dodawany wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie. Dystrybutorem gry w Polsce jest wydawnictwo Koch Media Polska.

Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close