MOTOPRASOWE

Cezary Gutowski został ambasadorem modelu Hyundai i30 Fastback N

Bardzo cieszymy się, że ambasadorem i30 Fastback N w Polsce został Cezary Gutowski, ceniony ekspert w dziedzinie sportów motorowych, który w czasie swojej kariery miał okazję testować nie tylko setki samochodów produkowanych seryjnie, ale także samochody rajdowe, a nawet bolidy Formuły 3. Modele Hyundai i30 Hatchback N oraz Hyundai i30 Fastback N zostały docenione przez dziennikarzy motoryzacyjnych i Klientów w Polsce za swoje znakomite właściwości jezdne. Fakt, iż Cezary Gutowski podjął współpracę z Hyundai Motor Poland dodatkowo potwierdza najwyższą jakość sportowych samochodów Hyundai N.

Paulina TycnerKierownik Marketingu i PR Hyundai Motor Poland

Cezary Gutowski to znany dziennikarz sportów motorowych i influencer, ekspert w dziedzinie wyścigów Formuły 1 oraz rajdów WRC. Sportami motorowymi interesował się już jako nastolatek. Karierę dziennikarską w tym obszarze rozpoczął w 1997 roku i od tego czasu uczestniczył w ponad stu wyścigach Formuły 1 na całym świecie. Współpracował m. in. z stacjami telewizyjnymi CANAL+, TVP, Eleven Sports, NSport, jest dziennikarzem Przeglądu Sportowego, który publikuje także dla portalu Onet.pl. W 2002 roku zaczął śledzić dokonania Roberta Kubicy w juniorskich kategoriach wyścigowych, aby poprzez Formułę 1, a później WRC, uczęszczać na wyścigi i rajdy, w których starował polski sportowiec. Cezary Gutowski jest również autorem pięciu książek o Formule 1, w tym dwóch biografii Roberta Kubicy. Najnowsza z nich: Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy ukazała się w Polsce na początku 2019 roku i cieszy się dużym powodzeniem. Cezary Gutowski, jako jedyny polski dziennikarz, pozyskał stałą akredytację prasową zarówno na Formułę 1 jak i rajdy WRC. Jest także licencjonowanym kierowcą wyścigowym.

W 2011 roku Cezary Gutowski rozpoczął działalność w social mediach, poprzez które przede wszystkim relacjonuje i podsumowuje wyścigi Formuły 1 dla swoich fanów. Jego kanał Youtube oraz strony na Facebooku, Instagramie i Twitterze obserwuje dzisiaj łącznie już osiemdziesiąt tysięcy osób i liczba ta stale rośnie.

Jestem dumny z tego, że Hyundai Motor Poland wybrał mnie na ambasadora modelu i30 Fastback N w Polsce. Nie zgodziłbym się na tę współpracę, gdybym nie był całkowicie przekonany o doskonałej jakości samochodów Hyundai. Już wcześniej miałem okazję testować m. in. nowe modele Hyundai Santa Fe, Tucson, Kona, czy Ioniq i za każdym razem byłem pod ogromnym wrażeniem. Natomiast w Hyundaiu i30 N po prostu się zakochałem. Ten samochód jest szybki, zwinny i daje niesamowite emocje z jazdy, a dźwięk silnika jest po prostu wspaniały. Jestem pewny, że współpraca z Hyundai Motor Poland przyniesie wiele radości zarówno mnie, jak i moim czytelnikom i widzom, którym będę mógł przybliżyć sportową gamą samochodów Hyundai N. Razem wyruszymy na wiele ekscytujących wypraw po Europie – na tory Formuły 1 i oesy rajdowe, aby z bliska śledzić najlepszych kierowców świata w akcji.

Cezary GutowskiAmbasador modelu Hyundai i30 Fastback N

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close