F1KONKURSY

Wygraj biografię Nikiego Laudy!

Wygraj biografię Nikiego Laudy!

W związku z niedawną premierą książki pt. „Niki Lauda. Naznaczony”, wraz z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do rozdania mamy aż trzy egzemplarze tej książki!

Co należy zrobić, aby móc ją wygrać? Wystarczy odrobina wyobraźni – gdybyście mogli zadać jedno, jedyne pytanie Nikiemu Laudzie, jak ono by brzmiało?

Mamy również rewelacyjne wyjście dla wszystkich, którzy chcieliby także obdarować nią bliskich. Obecnie w sklepie SQN trwa promocja -30%! To sprawia, że jest to najlepszy moment, aby już teraz pomyśleć np. o prezencie świątecznym! Promocję znajdziecie tutaj: KLIK!

Odpowiedzi konkursowe można składać do niedzieli 29.11.2020 roku do godziny 20:00 pod tym postem na naszym Facebookowym profilu – KLIK!

Po tym czasie wybierzemy trzech zwycięzców, do których trafi egzemplarz biografii trzykrotnego mistrza świata Formuły 1. Oczywiście jedna osoba może zgarnąć jeden egzemplarz książki. Powodzenia!

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w RallyPL. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *