KONKURSY

Ostateczne wyniki konkursu – 15 lat rallypl.com

Ostateczne wyniki konkursu – 15 lat rallypl.com

Po nieco ponad dwóch tygodniach zabawy na różnych szczeblach rywalizacji zakończyliśmy nasz konkurs z okazji pitęnastej rocznicy powstania ralllypl.com. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie,  a zwycięzcom gratulujemy wygranych. Dziękujemy także naszym partnerom, którzy ufundowali nagrody Milles Oils , Miko Marczyk , Kajto.pl .

Już pierwszy etap konkursu, który z założenia miał być tym ostatnim, okazał się bardzo wymagający. Jak się okazało, żadna z osób biorących udział w naszej zabawie nie odpowiedziała poprawienie na wszystkie zadane pytania.

Gwóźdź do trumny, czyli najtrudniejsze pytanie

Pytanie które rozłożyło na łopatki większość z uczestników, brzmiało „Ile wynosiła maksymalna ilość osób online na naszej relacji live (Rajd Wikinga 2017) ?” . Trudno w to uwierzyć, ale prawidłowa odpowiedź to około 2200 osób! Aby poprawnie udzielić odpowiedzi na to pytanie wystarczyło nieco głębiej zanurzyć się w archiwum, na profilu FB rallypl, . Wspomniana liczna robi wrażenie i oczywiście jesteśmy bardzo dumni z tego powodu, ale zdajemy sobie sprawę, że wówczas działaliśmy w nieco innych warunkach; relacji live było jak lekarstwo, a do tego jesienna aura nie zachęcała kibiców by na żywo śledzić rywalizacje przy trasie odcinka specjalnego.

Dogrywka

Dla pięciu osób które pomyliły się tylko raz, postanowiliśmy zorganizować dogrywkę. Niestety przez niedopełnienie wytycznych regulaminowych przed drugą rundą konkursu, musieliśmy odrzucić kolejne dwa nazwiska. Bardzo nam z tego powodu przykro, ponieważ tych dwoje uczestników wykazało się wcześniej znakomitą wiedzą o rallypl.com.

Zobacz także:

Wyniki konkursu „15 lat rallypl.com”, czas na dogrywkę!

Ostatecznie do dogrywki zostały dopuszczone trzy osoby, dwóch Panów i jedna Pani. Po raz kolejny okazało się, że w naszej zabawie nie wystarczyło być najszybszym ale od uczestników wymagaliśmy większego zaangażowania w poszukiwaniu informacji. Po kilku minutach pojawiły się pierwsze odpowiedzi, niestety po raz kolejny nie było osoby, która poprawienie odpowiedziałby na wszystkie zadane pytania. Jednak nasz konkurs został tak przemyślany, aby możliwe było odpowiadanie do skutku, co wiązało się pewnym ryzykiem, bowiem nigdy nie było wiadomo czy ktoś wcześniej nie udzielił poprawnych odpowiedzi, a to dodatkowo dodawało smaczku w naszej zabawie.

Król wiedzy o rallypl.com

Po zaciętej walce Królem wiedzy od rallypl.com został Adam Kozłowski, który najszybciej odpowiedział na wszystkie zadane w dogrywce pytania. Przy pierwszej próbie odpowiedzi Adam podobnie jak pozostali uczestnicy miał problem z jednym z pytaniem, ale po chwili refleksji skasował błędy komentarz i wystawił nowy z prawidłowymi odpowiedziami.

Weryfikacja przed losowaniem.

Król wiedzy o rallypl.com został wyłoniony, a o kolejnych wygranych miał zadecydować ślepy los. Niestety w trakcie weryfikacji okazało się, że aż 11 uczestników nie dopełniło wytycznych regulaminowych i z 31 nazwisk do losowania zostało dopuszczonych 19 graczy.  Oczywiście także zwycięzca naszej zabawy nie brał udziału w losowaniu.

Losowanie

Zamiast prowadzić „suche losowanie” w zaciszu redakcyjnym, postanowiliśmy zmienić formę na bardziej otwartą, a losy uczestników powierzyć w ręce zawodników startujących w rajdzie Darwit Walimskie Lato Rajdowe. Losowania dokonali przypadkowo spotkani zawodnicy, a wszystko odbyło się za pomocą specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji. Całe wydarzenie transmitowane było na żywo na facebooku.

Nagrody

W konkursie zostały przewidziane trzy pakiety nagród (główne równorzędne) oraz trzy nagrody pocieszenia.
Nagrody główna: 3x Czapeczka oraz pakiet gadżetów od  Milles Oils ,  koszulka od  Miko Marczyk , Kubek Kajto.pl z autografem Kajetana Kajetanowicza.
Nagrody pocieszenia: 3x Ramki pod tablice rejestracyjną z napisem „Kibicuję Kajto!” od  Kajto.pl .

Nagrody w konkursie 15 lat rallypl.com
Nagrody w konkursie 15 lat rallypl.com

Laureaci

Nagroda główna: Adam Kozłowski
Nagrody główne – losowanie: Jadwiga Gajb, Patryk Nowak
Nagrody pocieszenia: Dominik Krzyżanowski, Henryk Drzewiecki, Michał Wąsowicz

Podsumowanie

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez rallypl.com. Nagrody już niebawem trafią w ręce zwycięzców. Zachęcamy laureatów do posyłania nam zdjęć po otrzymaniu konkursowych wygranych.

Tagi

Artur Jasiński

Pomysłodawca, założyciel, redaktor naczelny portalu.

Wybrane dla Ciebie

Close
Close