F1 2020GRYPRASOWE

Wybierz się na wirtualną wycieczkę do Azerbejdżanu bolidem Alfa Romeo Racing ORLEN

Wybierz się na wirtualną wycieczkę do Azerbejdżanu bolidem Alfa Romeo Racing ORLEN

Codemasters® zaprezentowali dziś w akcji kolejny tor wyścigowy z ich nadchodzącej gry F1® 2020. Już w ten weekend na Baku City Circuit w Azerbejdżanie odbędzie się kolejny etap Virtual Grand Prix, więc zespół developerów F1® 2020 przygotował filmik demonstrujący jak Antonio Giovinazzi w swoim dynamicznym bolidzie Alfa Romeo ORLEN Racing jeździ po torze w Baku.

Ten trudny tor stał się ulubieńcem fanów już od samego debiutu w kalendarzu wyścigów w 2016 roku. Pełna mrożących krew w żyłach momentów trasa zaczyna się ostrym zakrętem w lewo, a później kierowcy muszą pokonać ryzykowny łuk przy pałacu i natychmiast po nim wjechać pod górkę. To jednak nie wszystko: 15. zakręt to początek serpentyny, a do finiszu prowadzi długa prosta.

Gra F1® 2020 ukaże się już 7 lipca (Edycja Deluxe Schumacher) lub 10 lipca (Edycja Siedemdziesięciolecia) 2020 w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień przedpremierowych na obie edycje u wybranych sprzedawców będzie dodawany wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie. Dystrybutorem gry w Polsce jest wydawnictwo Koch Media Polska.

Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close