eGryGRYWIRTUALNE

Magiczne Monte Carlo otwiera sezon VRC 2019!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na kolejny sezon Virtual Rally Championship! Mistrzostwa VRC organizowane od kilku lat gromadzą na starcie najlepszych kierowców RBRa z całego świata. Tradycyjnie już sezon rozpoczniemy od wirtualnego Rajdu Monte Carlo. Impreza rozpocznie się w poniedziałek, a na liście zgłoszeń mamy już blisko 500(!) nazwisk.

W sezonie VRC 2019 zadebiutuje klasa VRC Historic, gdzie zawodnicy będą mogli usiąść za sterami aut A-grupowych. Poza historykami kibice zobaczą przy trasach m.in. najnowsze generacje aut WRC, R5, R3 czy R2.

Tegoroczny kalendarz Mistrzostw składa się z 13 rajdów. Na koniec sezonu zostanie odpisany jeden najsłabszy wynik danego zawodnika.

By wziąć udział w cyklu VRC wystarczy posiadać grę Richard Burns Rally oraz konto na pluginie rbr.czech. Serdecznie zachęcamy do udziału w Virtual Rally Championship. Jeśli chcecie poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z najlepszymi kierowcami na świecie to właśnie te Mistrzostwa są dla Was! Wysoki poziom rywalizacji gwarantuje spory zastrzyk adrenaliny a jak najwierniej odwzorowane rajdy sprawiają, że czujemy się jak w prawdziwej rajdówce.

Na rajd Monte Carlo organizatorzy przygotowali specjalną modyfikację tekstur, by jak najwierniej oddać klimat magicznego Monte. Do pobrania MOD.

Więcej szczegółów znajdziecie na  stronie virtualrally.eu oraz na fanpage’u.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close