AKTUALNOŚCI F1F1GP FrancjiGP Francji 2019

Russel: Niektóre wypowiedzi Kubicy są wyrwane z kontekstu

Podczas udzielania wywiadów przed GP Francji, George Russel został zapytany o różnicę w odczuciach kierowców w kwestii zachowania samochodu.

Russel, który w każdym z dotychczasowych wyścigów finiszował przed Robertem Kubicą przyznał że taka różnica rzeczywiście istnieje.

– Robert i ja mamy problemy z balansem i ustawieniami, ale z jakiegoś powodu u Roberta jest ich więcej niż u mnie. Myślę, że ludzie wokół mnie, moi dwaj inżynierowie mogą w pełni wykorzystać ustawienia i ja mogę się skupić bardziej na sobie.

– To może być kwestia odbioru tych słów. Myślę, że trzeba pamiętać o tym, jak język angielski jest odbierany. Niektóre słowa mogą być kompletnie wyrwane z kontekstu. Mam duży szacunek dla kierowców spoza Anglii, którzy mówią po angielsku. Moja znajomość polskiego nie istnieje, nie znam nawet jednego słowa. Nie można oczekiwać od każdego kierowcy pełnej znajomości wszystkich znaczeń poszczególnych słów i to może stanowić różnicę. Możemy mieć takie same odczucia co do bolidu, ale użyć jednego innego słowa, które kompletnie zmieni interpretację. To nie jest łatwe zadanie.

Zespół Williams nie przywiózł do Francji żadnych nowych poprawek bolidu. Zostały one zapowiedziane na GP Wielkiej Brytanii które zaplanowane jest na weekend między 12, a  14 lipca.

Tagi

Tamer Suleiman

Z Formułą 1 związany od 2002 roku. Fan Ferrari wychowany na sukcesach Schumachera. Dzielę się swoją wiedzą i ciekawostkami z padoku F1.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close