F1Testy Barcelona 2020Testy, Barcelona

Perez: „Myślę, że to najlepszy bolid jakim jeździłem”

Perez: „Myślę, że to najlepszy bolid jakim jeździłem”

Sergio Perez zaliczył kolejny udany dzień na torze. Zdobył trzeci czas dzisiaj i ponownie czuł się dość pewnie w nowej konstrukcji od Racing Point. Przejechał dzisiaj łącznie 84 okrążenia więc to bardzo dobry wynik. Oto, co powiedział po wyjściu z bolidu:

„Za każdym razem, gdy wskakujesz do nowego samochodu, uczysz się nowych rzeczy. Nadal mamy wiele do zrobienia, aby uczyć się jak najwięcej przed pierwszym wyścigiem, a jest jeszcze wiele obszarów, w których możemy się poprawić, jak zawsze to bywa po testach. Ale ogólnie był to kolejny naprawdę solidny dzień – nawet jeśli to popołudnie było trochę trudne, a wiatr bardzo zmieniał się od początku do końca sesji. Mam jeszcze jeden dzień w piątek w samochodzie, więc nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że uda nam się wydobyć maksimum z naszego czasu, aby zakończyć test z wyraźnym zadowoleniem przed wyruszeniem do Melbourne. ”

Następnie dostał pytanie, czy będą w stanie zaatakować mocne punkty w Australii:

Myślę, że tak. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak dobrze przygotowani przed startem sezonu. Po raz pierwszy w ostatnich latach zaczniemy sezon w dobrym stylu.

Na koniec Meksykanin dostał też ciekawe pytanie o to, czy tegoroczny bolid zespołu Racing Point jest najlepszym, jakim jeździł w swojej karierze:

Hmmmm… tak myślę, że to najlepszy bolid. Wierzę, że w Melbourne się nie rozczarujemy ale na ten moment samochód pracuje bardzo dobrze.

Tagi

Kamil Domagalski

Motoryzacja to moja pasja. Głównie Formuła 1, ale rajdy, MotoGP, WRX, WEC i serie towarzyszące F1 nie są mi obce.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close