F1WIRTUALNE

Patryk Krutyj został zawodnikiem Mercedesa!

Patryk Krutyj został zawodnikiem Mercedesa!

Patryk Krutyj oficjalnie potwierdził, że został jednym z czterech kierowców reprezentujących zespół Mercedes AMG Petronas Esports! Polak wziął udział w zeszłorocznych finałach F1 Esports Series. Do zawodów w 2018 będzie już się przygotowywał w siedzibie zespołu w Brackley. Wyścigi będą odbywały się w październiku i listopadzie. Kierowcy wybrani przez Mercedesa będą mieli przygotowany pełny plan żywieniowy i treningowy, a samo centrum będzie mieściło się w budynku, w którym jest symulator F1.

Widać profesjonalne podejście do sprawy w szeregach zespołu i bardzo nas cieszy fakt, że Polak został zauważony. W finałach w 2017 roku Patryk miał dużo pecha, zaliczając kolizję z jednym z rywali i tracąc szansę na dobry wynik w pierwszym wyścigu. W drugim za to problemem była odległa pozycja startowa. Mocno wierzymy, że w tym roku uda się uniknąć Patrykowi wszystkich problemów i sięgnąć nawet po zwycięstwo!

Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy wywiad z Patrykiem, w którym zapowiadał, że są rozmowy z Mercedesem, ale nie były znane jeszcze żadne szczegóły. Zachęcamy do przypomnienia sobie tej rozmowy tutaj – KLIK!

 

Tagi

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com

Podobne

Close