F1

Nowy sponsor na pokładzie Toro Rosso

Dodatkowe wsparcie finansowe

Moose – Tajska firma zajmująca się produkcją cydru, została dziś ogłoszona jako sponsor zespołu Toro Rosso. Ambasadorem rodzimej marki będzie Alex Albon. Z pewnością jest to ważny krok z perspektywy tajskiej gospodarki. Dzięki ruchom takim jak ten, firmy pochodzące z tak mało znaczących krajów w ujęciu globalnym będą mogły rozwinąć swój interes. Z informacji prasowych dowiadujemy się również, że zarząd firmy Moose, będzie pracował nad nowym projektem, podobnym do tego, który aktualnie prowadzi znany koncern browarniczy. Polegać on będzie na zwiększeniu świadomości kierowców sięgających uprzednio po alkohol.

Alex jest idealnym wzorcem dla młodych tajskich sportowców wykazując swoją upartość oraz determinację. Po pełnych sukcesów sezonach w kategoriach juniorskich, Alex wykorzystał swoją szansę i przeszedł do zespołu Toro Rosso, gdzie zdążył zaimponować wszystkim swoim kunsztem i prędkością. Marka Moose jest kojarzona z autentyzmem. Od początku chcemy kroczyć własną drogą. Wszystkie te cechy łączą nas i Alexa, wraz z całym zespołem.  Mamy nadzieję, że ta współpraca wzmocni naszą pozycję na rynku i sprawi, że będziemy największym producentem cydru w Azji. Winiarnia, która jest właścicielem Moose, wraz z zarządem sportu w Tajlandii będą razem pracować nad kampanią dotyczącą odpowiedzialnego spożywania alkoholu – „Gdy prowadzisz, nigdy nie pij”

Khun Varit Yoovidhya – wiceprezes marki Moose

 

To wielki zaszczyt być ambasadorem marki Moose, młodej i ambitnej firmy, z którą z pewnością mogę się identyfikować. Pokazuje to też, że Formuła 1 staje się coraz popularniejsza w Tajlandii. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i dumny.

Alex Albon

Tagi

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close