AKTUALNOŚCI F1

Kimi Räikkönen – Pasjonująca i porywająca biografia!

Kimi Räikkönen – Pasjonująca i porywająca biografia!

Już 25 lutego na półki księgarń trafi książka „Kimi Räikkönen jakiego nie znamy”, czyli opowieść o człowieku, który chciał po prostu bardzo szybko jeździć samochodem.Ta pasjonująca i porywająca biografia została stworzona przez Kariego Hotakainena. Fiński poeta i pisarz nie ma nic wspólnego z Formułą 1, co w tym przypadku stało się wielkim atutem. Hotakainen obserwuje Räikkönena z dystansu, dzięki czemu unika niepotrzebnego brązowienia postaci kierowcy.

Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego, niż napisanie biografii kierowcy F1. Od zera do bohatera, prosta historia, która nie wymaga wielkiego nakładu pracy od autora, wystarczy używać wyświechtanych klisz – i sukces murowany.

Kimi Räikkönen jakiego nie znamy jest jednak zupełnie inną książką. O jej niebywałym sukcesie i odejściu od utartych schematów świadczą cyfry. Ukazała się w 2018 roku, w sierpniu. Sprzedało się prawie 200 000 egzemplarzy! W zaledwie pięć miesięcy biografia Räikkönena została najlepiej sprzedającą się książką w Finlandii w 2018…

Oficjalnym dystrybutorem książki w Polsce jest wydawnictwo Zysk i S-ka. Patronem medialnym książki jest serwis Rallypl.com.

Książkę można zamawiać pod tym adresem: https://sklep.zysk.com.pl/kimi-raeikkoenen-jakiego-nie-znamy.html

Kimi Räikkönen
Wydawnictwo Zysk i S-ka 
Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za recenzje książek, gier wideo oraz wszelakie artykuły. Na co dzień uczeń i wielki fan sportu. Kontakt: michal@rallypl.com

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close