AKTUALNOŚCI F1PRASOWE

Grupa myWorld strategicznym partnerem Scuderii Toro Rosso

Międzynarodowa firma myWorld podpisała wieloletnią umowę z Toro Rosso od 2019 roku.

Scuderia Toro Rosso jest bardzo podekscytowana przyłączeniem się do niej grupy firm myWorld. Wyznaczanie nowych wzorców, wprowadzanie innowacji na zupełnie nowy poziom, kształtowanie przyszłości – to siła napędowa sukcesów myWorld. Oficjalna umowa partnerska spowoduje pojawieniem się loga grupy na bolidzie STR14, a także na kombinezonach wyścigowych kierowców i odzieży drużynowej.

Grupa MyWorld zrzesza wiele firm pod jedną marką tworząc jedną wielką sieć firm, które pomagają sobie wzajemnie. Konsumenci mogą dzięki takiej współpracy korzystać np. z programów lojalnościowych, lub programu Cashback za zakupy. W grupie partnerów tej grupy znajduje się również parę polskich akcentów takich jak: Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk czy Wisła Kraków.

Franz Tost, szef zespołu Scuderia Toro Rosso:

„Innowacja jest podstawą Formuły 1 i jestem zachwycony, że Toro Rosso będzie współpracować z myWorld. Jest to organizacja celująca w przyszłość, która jednoczy różne marki pod jedną marką, aby zapewnić innowacyjne programy lojalnościowe dla stowarzyszeń i korporacji. Dzięki temu partnerstwu będziemy wspierać ich w promowaniu tego jak konsumenci, a także partnerzy, mogą czerpać korzyści z ich międzynarodowej społeczności zakupowej.”

Rafał Pięta, CEO myWorld International:

„Ze względu na międzynarodową koncentrację myWorld współpraca ta jest dla nas ważnym krokiem. Współpraca z Scuderia Toro Rosso to optymalna platforma, dzięki której możemy zaprezentować naszą grupę firm międzynarodowej publiczności.”

Bettina Rieger, CEO myWorld Media Group:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Scuderią Toro Rosso. Współpraca z tym odnoszącym sukcesy zespołem Formuły 1 pokazuje, że nasza grupa firm osiągnęła kolejny kamień milowy.”

Markus Stampfer, CEO sportsWorld:

„Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Scuderią Toro Rosso, która zaczyna się teraz i będzie działać długo. sportsWorld w pełni wspiera sponsoring myWorld, a także będzie kontaktować więcej partnerów i klientów z tym zespołem. Ta współpraca jest dla nas wielkim międzynarodowym punktem odniesienia, z którego jesteśmy bardzo dumni.”

Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Close
Close