AKTUALNOŚCIRAJDYRSMP

Wielki powrót i kolejne R5 w RSMP 2019! 1.04

Chociaż bardzo byśmy chcieli aby było inaczej, jednak niniejszy tekst jest tylko żartem z okazji pierwszego kwietnia. 

Wielki powrót i kolejne R5 w RSMP 2019!

Ależ informacja! Wojciech Chuchała w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski… i to w aucie klasy R5! Mistrz Polski z 2014 roku zebrał budżet i stawia na Skodę Fabię! Póki co potwierdzony jest jego start w Rajdzie Świdnickim, ale bardzo prawdopodobne, że przejedzie on cały sezon 2019.

Popularny „Siemanko” uchylił nam rąbka tajemnicy na niedawnych testach w Kamionkach, gdzie pomagał kilku zawodnikom w testach przed nadchodzącym Tarmac Masters. Bardzo chcieliśmy Wam o tym powiedzieć wcześniej, ale obowiązywało nas embargo. Na szczęście dziś, jako pierwsi w Polsce, możemy Wam przekazać tę informację!

Wojciech Chuchała:

„Bardzo się cieszę z powrotu do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Mam nowe auto, więc przede mną nowe wyzwanie. Zdążę jeszcze zrobić kilka testowych kilometrów, żeby się przygotować. Czasami trzeba zrobić krok w tył, aby potem zrobić dwa do przodu, dlatego wracam z ERC2 do RSMP.”


Niestety są to tylko nasze marzenia… 

Tagi

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Odpowiedzialny za recenzje książek, gier wideo oraz wszelakie artykuły. Na co dzień uczeń i wielki fan sportu. Kontakt: michal@rallypl.com

Podobne

Close