AKTUALNOŚCI

Startujemy na Patronite!

Witajcie, poniższy tekst będzie dość nietypowy ponieważ chcemy poinformować Was o założeniu przez nasz portal profilu w serwisie patronite.pl.

Czym jest Patronite?

Patronite to polska strona internetowa zrzeszająca różnego rodzaju twórców, od tych związanych z branżą muzyczną, przez vlogerów, na stronach internetowych kończąc. Serwis umożliwia zebranie kwot na wszelakie cele, dzięki donacjom ofiarowanym przez fanów, widzów, lub w naszym przypadku czytelników do czego gorąco zachęcamy. Każdy szczebel wpłaty opisany jest na naszym profilu Patronite. Dotychczas wyszczególnionych jest 5 rodzajów datków – za każdy z nich redakcja odwdzięczy się w mniejszym lub większym stopniu, zależnie od kwoty.

Dlaczego?

Zdecydowaliśmy się na założenie konta z prostej przyczyny. Prowadzenie własnej strony internetowej kosztuje, a jak sami widzicie podczas czytania artykułów, Rallypl nie jest obfite w reklamy, które umożliwiałyby rozwój z finansowego punktu widzenia. Pieniądze są potrzebne do kontynuowania prac nad serwisem, a wszystko co dzieje się ze stroną dotychczas, opłacane jest z prywatnych funduszy.

Na co chcemy przeznaczyć wpłaty?

Przede wszystkim naszym celem jest sprawienie, że Rallypl nie będzie wymagało wydatków z naszych prywatnych kieszeni. Są to przede wszystkim koszta związane z serwerami itd. Gdy priorytet zostanie spełniony, kolejne wpłaty przeznaczane będą na różnego rodzaju wyjazdy na RSMP, WRC i F1

Gorąco zachęcamy do przekazywania donacji. Z góry dziękujemy – Redakcja Rallypl

Link do naszego profilu Patronite: https://patronite.pl/rallypl

Tagi

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close